• 09120347806
  • شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب
 

تراز کننده پیچی پاور

تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

Pichi01

همتراز کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) مدل پیچی پاور تراز کننده پیچی پاور جدیدترین تراز کننده کاشی و سرامیک در ایران می باشد که توسط گروه فنی و مهندسی شرکت شیمیایی بتن پلاست طراحی و تولید و به بازار ارائه گردیده است. همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور از دو قطعه کلیپس و مهره ( گوه ) تشکیل شده است . کلیپس کاشی تراز پیچی نسبت به کلیه مدلهای پیچی مشابه به مراتب دارای کیفیت بالاتری می باشد و در طراحی دنده ها و گام آن ها دقت ویژه ای شده است تا مهره با قدرت بیشتری بتواند کاشی و سرامیک را همسطح نماید .

مهره همتراز پیچی پاور ، کاملا منحصر به فرد بوده و از نظر فرم هندسی و طراحی بی نظیر می باشد . مهره یا گوه همتراز پیچی پاور نسبت به کلیه مدل های مشابه دارای قدرت و وزن و کارایی به مراتب بالاتری می باشد و با قدرت بالای خود به کمک نیروی پیچشی و فشاری دو سطح را کاملا نسبت به هم تراز نموده و کاملا همسطح می کند .

برای بستن مهره همتراز پیچی پاور روی کلیپس همتراز پیچی پاور نیاز به هیچگونه انبر یا آچار خاصی نمی باشد و با دست و به کمک گوشواره های در نظر گرفته شده در دو طرف همتراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور به راحتی دو لبه نسبت به هم ، همسطح می شوند.

همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور یک ابزار همیشگی بوده و با توجه به طراحی خاص و استقامت بسیار بالا ، هرگز نمی شکند و بعد از هر بار استفاده می توان آن را درون جعبه ابزار نگهداری نمود و به عنوان یک ابزار همیشگی برای نصب کاشی و سرامیک نگهداری نمود و در پروژه های بعدی مورد استفاده قرار داد. کلیپس همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور یک بار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده که پایه از ستون جدا می شود ، دیگر قابل استفاده نیست.

برای بستن مهره روی کلیپس همتراز پیچی پاور نیاز به هیچ گونه انبر یا آچار نیست و به راحتی بسته می شود . به راحتی می توان ادعا نمود که همتراز کننده پیچی پاور ، قویترین مدل همتراز کاشی و سرامیک در ایران بوده و حتی نسبت به همه انواع تراز کننده هایی که توسط انبر ، بسته می شوند ، قوی تر است.

 

Pichi02

نحوه استفاده : ابتدا ملات نصب کاشی یا چسب کاشی و سرامیک را روی سطح اجرا نمائید . کاشی یا سرامیک اول را در محل مورد نظر جای گذاری نمائید. با توجه به فاصله بند مورد نظر برای فاصله بین دو کاشی ، صلیب کاشی با اندازه مورد نظر را میان بندها جای گذاری نمائید. با توجه به ابعاد کاشی و سرامیک ، تعداد مورد نیاز کلیپس همتراز کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) پیچی پاور را جای گذاری نمائید.

پس از جمع آوری کلیپس و گوه های تراز کاشی و سرامیک پیچی پاور ، بندکشی نموده و پس از خشک شدن سازه آماده بهره برداری است

سرامیک های طرفین را جای گذاری نموده و مهره یا گوه همتراز پیچی پاور را روی کلیپس ببندید و تا اندازه ای که جا دارد بپیچانید تا کاشی و سرامیک ها نسبت به هم ، همتراز شوند. پس از اینکه ملات کاشیکاری یا چسب کاشی و سرامیک به گیرش اولیه خود رسید با اعمال ضربه توسط نوک کفش یا چکش بصورت جانبی ، کلیپس همتراز پیچی پاور شکسته و جدا می شود .

 

Pichi03

میزان استفاده : مقدار مصرف کاشی همتراز پیچی پاور در محیط مورد نظر برای کاشیکاری، با توجه به ابعاد کاشی و سرامیک و بزرگی سطح مشخص می شود. کاشی و سرامیک با اندازه کوچکتر مقدار همتراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور کمتری در هر وجه خود نیاز دارند ولی ابعاد بزرگتر نیاز به تعداد بیشتری همتراز در هر وجه خود می باشند.

تعداد کاشی همتراز پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد تا 3030 سانتیمتر: تعداد همتراز کاشی پیچی پاور مورد نیاز برای کاشیهای کوچک مانند کاشیهای 3030 و یا کوچکتر، یک عدد در هر وجه کاشی می باشد . دقت نمایید در حالاتی که در هر وجه کاشی یک عدد کاشی تراز پیچی پاور قرار می گیرد ، باید همتراز کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) در وسط هر وجه کاشی و سرامیک قرار گیرد. 

 

در کاشی و سرامیک های کوچک می توان برای بالا رفتن دقت یک عدد همتراز پیچی پاور، در محل تقاطع کاشی یا سرامیک قرار داد.

تعداد همتراز کاشی پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد 4040 و 5050 سانتیمتر: برای کاشی و سرامیک با ابعاد تا 5050 سانتیمتر، تعداد همتراز کاشی پیچی پاور مصرفی در هر وجه کاشی 2 عدد می باشد . بهتر است محل قرارگیری همتراز کاشی پیچی پاور در این ابعاد از کاشی و سرامیک با فاصله 10 سانتیمتر از لبه های کاشی و سرامیک باشد . در این ابعاد می توان یک عدد همتراز کننده پیچی پاور در مرکز وجه کاشی و سرامیک قرار داد و در محل تقاطع کاشی و سرامیک ها نیز یک عدد همتراز پیچی پاور استفاده نمود.

تعداد مصرف کاشی همتراز پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد 6060 تا 8080 سانتیمتر: تعداد کاشی همتراز پیچی پاورمورد نیاز برای این اندازه ، 3 عدد در هر وجه کاشی و سرامیک می باشد. به این ترتیب که دو همتراز کننده کاشی و سرامیک مدل پیچی پاور با فاصله 10 سانتیمتر از هر لبه کاشی و سرامیک قرار گیرد و هم تراز کننده سوم در مرکز وجه مورد نظر قرار بگیرد. تعداد مصرف همتراز کاشی مدل پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد بزرگتر از 8080 سانتیمتر: دراندازه های کاشی و سرامیک بزرگ ، باید به ازای هر 20 الی 25 سانتیمتر از طول هر وجه ، یک عدد هم تراز پیچی پاور استفاده نمود.

 

Pichi07

نکات مهم :

  • توجه شود کاشی همتراز پیچی پاور برای کاشی و سرامیک با حداقل ضخامت 8 میلیمتر طراحی شده است و برای همتراز نمودن کفپوش هایی مانند پارکت مناسب نیست و پیشنهاد می شود چنانچه کاشی و سرامیک با ضخامت زیر 8 میلیمتر موجود بود ، از همتراز کننده مدل تخت کوچک استفاده شود.
  • دقت نمایید تایم مناسب جهت گیرش و خشک شدن ملات کاشیکاری و یا چسب کاشی و سرامیک را مد نظر داشته باشید ، سپس نسبت به شکستن کلیپس همتراز کاشی پیچی پاور اقدام نمایید. در صورتی که هنوز ملات کاشیکاری یا چسب زیر کار خشک نشده باشد، ممکن است در صورت حرکت روی سطح، فرو رفتگی و لغزش کاشی و سرامیک ها اتفاق بیفتد که باعث به هم خوردن همسطحی و نظم آرایش آنها نسبت به یکدیگر شود.
  • کاشی همتراز پیچی پاور نسبت به همتراز کننده مدل تخت از نظرشرایط نصب متفاوت است. برای نصب و استفاده از همتراز کاشی و سرامیک تخت نیاز به انبر یا آچار مخصوص وجود دارد ولی همترازکننده پیچی پاور را می توان به راحتی با دست چرخاند و قفل نمود .
  • با توجه به اینکه کلیپس همتراز پیچی پاور یکبار مصرف ولی گوه همیشگی می باشد. در هنگام خرید دقت فرمایید تا به میزان مناسب خریداری نمائید تا از نظر اقتصادی دچار زیان نشوید . چنانچه قصد ندارید سطح مقطع را در یک مرحله کاشیکاری کنید و نصب کاشی و سرامیک در چند مرحله انجام می گیرد ، تعداد گوه یا مهره همتراز پیچی پاور را نسبت به کلیپس پیچی پاور ، به میزان کمتری تهیه شود . زیرا گوه یا مهره همترازکننده پیچی پاور همیشگی بوده و کلیپس تراز کاشی پیچی پاور یکبار مصرف می باشد .

 در صورتیکه مقطعی با مساحت 500 مترمربع قرار است در چهار مرحله کاشیکاری شود، لازم است با توجه به محاسبه تعداد مورد نیاز ، تعداد گوه را یک چهارم تعداد کلیپس پیچی پاور خریداری نمود، تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

 

Pichi08

بسته بندی همتراز کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) پیچی پاور :

ردیف شرح تعداد 1 همتراز پیچی پاور (جفتی )

  • 20 عدد گوه
  • 60 عدد کلیپس
  • 2 کلیپس همتراز پیچی پاور بسته
  • 100 عددی
  • 3 گوه همتراز پیچی پاور بسته 30 عددی