• 09120347806
  • شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب
 

آب گريز كننده سطوح گچی

آب گريز كننده سطوح گچی

آب گریز کننده سطوح گچی

Plaster waterguard - PW190

14یکی از بزرگترین معایب گچ ، ضعف زیاد در برابر آب و رطوبت می باشد. لایه ای سفید کاری گپ در برابر آب و رطوبت طبله شده و بصورت ورقه ورقه و جدا از هم در دیوار دیده می شوند. این ضعف عمده در گچ باعث می شود که از این مصالح ساختمانی در نقاطی که در معرض آب و رطوبت هستند ، استفاده نشود. محصول منحصر به فرد آب گریز کننده سطوح گچی به راحتی می تواند این معضل را حل نموده و سطوح گچی را در برابر نفوذ آب و رطوبت ، آبگریز نماید. این محصول برپایه فناوری نانو و از نانوسیلوکسان ها فرموله و تولید شده است و بدون ایجاد تغییر رنگ سطح ، با نفوذ در سطح گچ کاپیلارهای آن را آب بند نموده و به اصطلاح آبگریز می نماید . البته محصول نانو آب گریز کننده سطوح گچی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت های ضعیف می باشد و در مقابله با برخورد دائمی با آب نمی تواند آب بند کننده مناسبی باشد. با اجرای این ماده روی مجسمه های گچی نیز علاوه بر آبگریز نمودن ، دوام و پایایی آنها را نیز افزایش داد. یکی از مزایای ویژه ای که محصول آب گریز کننده سطوح گچی ایجاد می کند ، این است که روی سطوح اجرا شده توسط این محصول ، دیرتر آلودگی و گرد و غبار می نشیند و راحت تر نسب به سطوح گچی خام شسته می شود.

خواص و اثرات :

آب گریز نمودن کلیه سطوح ساخته شده از گچ جلوگیری از ایجاد گرد و غبار و لک روی سطوح گچی ایجاد قابلیت شستشویی بسیار آسان و سریع دوام و پایایی بسیار بالا اجرای آسان و سریع بدون نیاز به مهارت و تخصص تولید شده بر پایه فناوری نانو مقاومت بالا در برابر گازهای مخرب جوی مقاومت بالا در برابر تابش نور خورشید بدون تشکیل فیلم یا لایه روی سطح مقاومت مناسب در برابر گازهای مخرب و یون های کلر کاربردها :

آب بندی دیوارهای گچی داخلی ساختمان مناسب برای آب گریز نمودن دیواره های گچی تراس و بالکن مناسب برای آب گریز نمودن دیواره و سقف گچی حمام و سرویس بهداشتی مناسب برای آب گریز نمودن مجسمه های گچی مناسب برای آب گریز کردن نرده های گچی پله مناسب برای آب بند کلیه سطوح گچی در مجاورت رطوبت قابلیت اجرا روی سطوح گچی پلیمری روش مصرف :

اجرا روی سطح گچی تازه :

چنانچه سطح گچی تازه اجرا شده است و مدنظر است تا توسط آب گریز کننده سطوح گچی آب بندی شود ، باید گچ کاملا خشک شود . سپس به کمک پیستوله یا فرچه یک یا دو لایه روی سطح اجرا شود.

اجرا روی سطوح گچی قدیمی :

سطوح مورد نظر برای اجرا می بایست کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و گرد و غبار و کاملا خشک باشد. پس از زدودن سطح از آلودگی ها ، محصول آب گریز کننده سطوح گچی را توسط فرچه یا پیستوله روی سطح در دو لایه اجرا نمائید.

میزان مصرف :

هر کیلوگرم ماده آب گریز کننده سطوح گچی ، برای پوشش 10 الی 12 متر مربع در یک لایه کافیست.

ایمنی :

در صورت برخورد این محصول با چشم ، فورا به مدت 2 دقیقه چشم خود را در آب شرب و تمیز باز و بسته نمائید. موقع اجرای محصول آب گریز کننده سطوح گچی از عینک محافظ استفاده نمائید. در هنگام اجرا از ماسک و دستکش مناسب استفاده شود. این ماده جزء مواد سمی و خطرناک برای محیط زیست نمی باشد. نگهداری :

مدت : یکسال در بسته بندی اولیه

شرایط : دور از سرما و یخبندان ، گرما و تابش مستقیم و طولانی نور خورشید

بهترین دمای نگهداری : 10+ الی 30 + درجه

بسته بندی :

بطری 1 لیتری

منبع : پروفاب