• 09120347806
  • شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب
 

چسب بند کشی ملات بند کشی

چسب تقویتی ملات بند کشی

چسب تقویتی ملات بندکشی

Tile Grout Reinforcement Bond - TG300

12بندکشی کاشی و سرامیک به روشهای مختلفی انجام می شود . از روشهای مرسوم بندکشی ، استفاده از دوغاب سنتی و یا پودرهای بندکشی می باشد که معمولا بصورت آماده در کارخانه فرموله و تولید می شود. چسب تقویتی ملات بندکشی محصولی کارآمد و منحصر به فرد بر پایه رزین های آکریلیک استایرن می باشد که جهت ترکیب با ملات های سیمانی مورد استفاده برای بندکشی فرموله و تولید شده است. چسب تقویتی ملات بندکشی پس از ترکیب با ملات های سیمانی بندکشی خواص مختلفی را از جمله کاهش نفوذ پذیری ، افزایش چسبندگی ، افزایش مقاومت های مکانیکی ، افزایش دوام و پایایی ملات بندکشی و ... را به دنبال خواهد داشت. استفاده از این محصول در فرایند بندکشی به کمک محصولات بندکشی پایه سیمانی ، حداقل 2 برابر دوام و ماندگاری ملات بندکشی را افزایش خواهند داد.

خواص و اثرات :

افزایش چسبندگی ذرات متشکله ملات بندکشی به یکدیگر کاهش نفوذپذیری مضاعف برای ملات های بندکشی افزایش مقاومت های مکانیکی ملات های بندکشی سیمانی افزایش مقاومت سایشی و مقاومت در برابر خراش افزایش دوام و پایایی بندکشی انجام شده افزایش مقاومت بند در برابر عومل مخرب محیطی افزایش چسبندگی ملات بندکشی به لبه های کاشی و سرامیک افزایش مقاومت بند کاشی و سرامیک در برابر تابش مستقیم نور خورشید افزایش مقاومت ملات بندکشی در برابر اسیدهای شوینده خانگی کاهش جمع شدن لجن و میکروب در محل بندها کمک به حفظ رنگ ملات بندکشی در مدت زمان بیشتر کاربردها :

ایده آل برای ترکیب در انواع ملات های بندکشی سیمانی مناسب برای بندکشی حمام و سرویس بهداشتی برای کاهش نفوذپذیری مناسب برای پر کردن بندهای کاشی و سرامیک تراس و بالکن ایده آل برای بندکشی سرامیک های بام قابلیت استفاده بصورت ترکیب با انواع چسب های کاشی و سرامیک مناسب برای بندکشی سرامیک های کف آشپزخانه مناسب برای تهیه ملات پلیمری برای ماهیچه کشی اطراف حمام و سرویس بهداشتی مناسب برای استفاده در ملات بندکشی نمای بیرونی ساختمان روش مصرف :

بهتر است به ازای هر کیسه 5 کیلویی پودر بندکشی سیمانی 1 لیتر از این محصول به اضافه نیم لیتر آب ترکیب شده و به جزء پودری اضافه شود. برای ترکیب صحیح لازم است ظرفی مناسب انتخاب نموده و ابتدا محصول چسب تقویتی ملات بندکشی را به آب مورد نیاز اضافه نموده و ترکیب نمائید . سپس جزء پودری را آرام آرام اضافه نمائید تا مخلوطی همگن و یکنواخت حاصل شود . دقت نمائید که پس از ترکیب اجزا بهتر است حداکثر تا 20 دقیقه مورد استفاده قرار گیرد.

میزان مصرف :

هر یک لیتر محصول را با نیم لیتر آب ترکیب نمائید . این میزان برای تبدیل یک پودر بندکشی سیمانی به وزن 5 کیلوگرم به ملات بندکشی خمیری کافیست.

ایمنی :

در صورت برخورد این محصول با چشم ، فورا به مدت 2 دقیقه چشم خود را در آب شرب و تمیز باز و بسته نمائید. موقع اجرای ترکیب محصول با ملات بندکشی از عینک محافظ استفاده نمائید. در هنگام اجرا از ماسک و دستکش مناسب استفاده شود. این ماده جزء مواد سمی و خطرناک برای محیط زیست نمی باشد. نگهداری :

مدت : یکسال در بسته بندی اولیه

شرایط : دور از سرما و یخبندان ، گرما و تابش مستقیم و طولانی نور خورشید

بهترین دمای نگهداری : 10+ الی 30 + درجه

بسته بندی :

بطری 1 لیتری

منبع : پروفاب