• 09120347806
  • شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب
 

چسب تقویتی گچ کاری

چسب تقویتی گچ کاری

چسب تقویتی گچ کاری

Plastering Bonding glue - C100

8چسب تقویتی گچ کاری محصولی کارآمد و فرموله شده بر پایه رزین های آکریلیک می باشد که جهت میکس نمودن با مخلوط گچ قبل از اجرا در نظر گرفته شده است. در بسیاری مواقع که لازم است تا گچ کاری روی سطح گچی قدیمی انجام شود ، بهتر است با افزودن این محصول به خمیر گچ ، قدرت چسبندگی آن را روی سطح گچی قدیمی تقویت کنیم. علاوه بر این ترکیب محصول چسب تقویتی گچ کاری با گچ موجب می شود تا پس از گچ کاری ، سطح گچی در برابر نفوذ آب و رطوبت ایمن تر شود. از دیگر مزایای ویژه ای که استفاده از این محصول در ترکیب ملات گچ ایجاد می کند ، افزایش مقاومت گچ و همچنین افزایش مقاومت آن در برابر سایش و خراش می باشد. به طور کلی می توان گفت ، استفاده از چسب تقویتی گچ کاری ، حداقل تا 50 درصد مقاومتهای گچ را افزایش خواهد داد. استفاده از این چسب در ساخت مجسمه های گچی می تواند کیفیت و دوام مجسمه گچی را تا دو برابر افزایش دهد .

خواص و اثرات :

افزایش چسبندگی ملات گچ جدید روی سطوح گچی قدیمی کاهش نفوذپذیری سطوح گچی در برابر آب و رطوبت افزایش مقاومت سطوح و اشیاء گچی در برابر ضربه و شکستن افزایش مقاومت سایشی گچ افزایش مقاومت سطوح گچی در برابر خراش افزایش دوام و پایایی سطوح گچی افزایش مقاومت سطوح گچی در برابر عومل مخرب محیطی افزایش مقاومت سطوح و اشیای گچی در برابر یون کلر افزایش مقاومت سطوح گچی در برابر تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری از ورقه شدن و طبله شدن گچ کاربردها :

چسباندن ملات گچ جدید روی سطح گچی قدیمی ایده آل برای انجام کارهای تعمیراتی روی سطوح گچی مناسب برای پر کردن سوراخ ها و شکاف ها و خرابی های سطح گچ مناسب برای استفاده ترکیب اختلاط در پایه نرده های گچی مناسب برای گچ کاری سطوح بیرونی ساختمان مانند تراس و بالکن مناسب برای گچ کاری سرویس بهداشتی و آشپزخانه مناسب برای تولید گلدان های گچی مناسب برای استفاده در اختلاط مجسمه های گچی مناسب برای تولید اشیای گچی مقاوم به خراش و سایش روش مصرف :

برای ترکیب این محصول با پودر گچ لازم است تا 30 درصد از آب مورد نیاز برای تبدیل پودر گچ به خمیر گچ را با این محصول جایگزین نمائیم . لازم به ذکر است که در صورت افزودن این محصول به ترکیب گچ بهتر است زمان اجرای آن را کاهش دهید. روش صحیح ترکیب بدین صورت است که ابتدا آب را داخل ظرفی ریخته و چسب را اضافه نمائید و سپس کچ را آرام آرام اضافه نموده و هم بزنید تا خمیر گچ ساخته شود.

میزان مصرف :

به میزان 30 درصد نسبت آب به گچ اضافه شده و از مقدار آب به همان اندازه کم شود.

ایمنی :

در صورت برخورد این محصول با چشم ، فورا به مدت 2 دقیقه چشم خود را در آب شرب و تمیز باز و بسته نمائید. موقع اجرای ترکیب محصول با پودر گچ از عینک محافظ استفاده نمائید. در هنگام اجرا از ماسک و دستکش مناسب استفاده شود. این ماده جزء مواد سمی و خطرناک برای محیط زیست نمی باشد.

نگهداری :

مدت : یکسال در بسته بندی اولیه

شرایط : دور از سرما و یخبندان ، گرما و تابش مستقیم و طولانی نور خورشید

بهترین دمای نگهداری : 10+ الی 30 + درجه

بسته بندی :

بطری 1 لیتری

منبع: پروفاب