• 09120347806
  • شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب
 

نوار کنج کاشی

نوار کنج کاشی

نوار کنج

نوار کنج کاشی و سرامیک

نوار کنج کاشی و سرامیک با نامهای گوناگونی مانند زوار کاشی و سرامیک ، نوار گوشه کاشی و ... شناخته می شود . این محصول در ابتدا و انتهای کاشیکاری یا سنگ کاری مورد استفاده قرار می گیرد و به زیبایی کار کمک می کند . معمولا در کنج های مثبت لبه های کاشی ، دو لبه کاشی یا سرامیک که به هم میرسد نمای جالبی از خود نشان نمی دهد و نیاز است تا گوشه ها به طرز مناسبی پوشش داده شود . همچنین در هنگام کاشیکاری ، کاشی و سرامیک های قرار گرفته در گوشه ها  و کنج های دیوار به دلیل برش دارای لبه های تیزی هستند و علاوه بر این علاوه به دست گیر بودن به خوبی لعاب کاری نمی شوند و همچنین پوشش این لبه ها توسط ملاتهای بندکشی مشکل است . جهت رفع این مشکل ، نوار کنج کاشی یا همان زوار کاشی تولید و عرضه شده است. نوار کنج کاشی این امکان را فراهم می کند که بدون فارسی بر کردن لبه های کاشی و سرامیک ، لبه ها پوشانده شود. نوار کنج کاشی و سرامیک را می توان علاوه بر استفاده در کاشی و سرامیک ، برای سنگ و چوب نیز استفاده نمود. نوار کنج سرامیک معمولا از دو جنس نوار کنج استیل و نوار کنج پی وی سی طراحی و تولید می شود و در رنگهای متنوعی تولید می شوند که با توجه به طرح رویه کاشی و سرامیک می توان نوار کنج مناسب را انتخاب نمود تا در لبه ها و گوشه ها ، شاهد زیبایی مضاعفی باشیم. از دیگر مصارف زوار کاشی یا نوار کنج سرامیک ، استفاده آن به عنوان شمشه می باشد ،زیرا در هنگام استفاده ثبات و ایستایی مناسبی دارد و گزینه مناسبی برای استفاده به عنوان شمشه قایم برای کاشیکار می باشد.

.از دیگر موارد استفاده زوار کاشی سرامیک استفاده به عنوان شمشه در هنگام نصب می باشد.زوار کاشی سرامیک در زمان کاشی کاری محکم و ثابت باقی مانده و امکان استفاده به عنوان شمشه قائم توسط کاشی کار را نیز فراهم می آورد.

نوار کنج کاشی از دو جنس استیل آبکاری شده و پی وی سی طراحی و تولید می شوند که در برابر شرایط جوی مختلف تحمل بالایی دارد و امکان زنگ زدگی آنها وجود ندارد. 


در ارتباط باشید