• 09120347806
  • شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب
 

صلیب کاشی +

صلیب کاشی +

صلیب کاشی

اسپیسر کاشی+

Tile Spacers

صلیب کاشی

یکی از زیبایی های کاشی و سرامیک علاوه بر طرح و نقشه خود کاشی یا سرامیک ، ایجاد بندکشی منظم و یکدست می باشد. در صورتیکه فاصله کاشیها نسبت به هم یک اندازه باشد و بندها (محل تلاقی کنج 4 کاشی ) نیز کاملا به شکل + باشد ، زیبایی کاشیکاری دو چندان خواهد شد . جهت تنظیم فاصله دقیق بین کاشی و سرامیک قطعاتی پلاستیکی، در سایزهای مختلف با نام اسپیسر کاشی یا صلیب کاشی، طراحی و تولید شده اند . صلیب کاشی قطعه ای بسیار کارآمد و مقرون به صرفه برای تنظیم فاصله دقیق بین کاشی و سرامیک و در نتیجه زیباتر شدن کاشی کاری با فواصل منظم و سرعت نصب بالاتر می باشد.اسپیسر کاشی در سایز های1 و  2، 3، 4، 5، 6، 7 ،8 ،9 و10 میلیمتر تولید می شوند که معمولا  سایز های 2 تا 6 مخصوص کف سازی و7 تا 10 مخصوص نما کاری می باشند. در مواردی که بند کشی کاشی ها توسط پودر های رنگی جهت زیبایی مدنظر باشد، اسپیسر صلیب کاشی بسیار گزینه مناسبی است  تا بتواند فاصله درزهای کاشی را نسبت به یکدیگر دقیقاً تنظیم نماید.

نحوه استفاده

برای  نصب کاشی و سرامیک ، ابتدا چسب کاشی توسط کاردک شانه ای روی سطح زیر آیند اجرا میشود و سپس کاشی ها از یک طرف تراز شده و شروع به چیدن می شود . اسپیسر کاشی دقیقاً در محل تلاقی کاشیها قرار می گیرد و پس از اتمام چیدن کاشی ها و چسبیدن نسبی کاشی به سطح ، توسط شیء نوک تیز، صلیب کاشی از میان بندها خارج شده و فرآیند بندکشی توسط دوغاب یا ملاتهای بندکشی کامل می شود .

میزان استفاده

تعداد اسپیسر کاشی مصرفی، با توجه به متراژ محیط مورد نظر برای کاشیکاری و سایز کاشی و سرامیک انتخاب شده برای کف متغیر است . ولی بصورت نرمال و فقط با صرف مصرف صلیب کاشی در بندها ، تعداد صلیب کاشی مصرفی با تعداد بندهای موجود در سطح برابر است.

نکـات

  • پس از چسباندن کاشیها حتی الامکان صلیب کاشی را خارج نموده و سپس بندکشی نمایید.
  • در صورتی که ابعاد کاشی یا سرامیک ها بزرگ است، پیشنهاد می شود یک یا دو عدد صلیب کاشی در فاصله بین درز دو کاشی بصورت ( فرو کردن یک بال صلیب میان درز دو کاشی ) استفاده نمایید.

 

بسته بندی 

TileSpacer 

 

 

 

 

 

 

 

 


در ارتباط باشید