• 09120347806
  • شنبه تا پنجشنبه : 8:00 صبح - 18:00 شب
 

خمیر بندکشی پروفاب

خمیر بندکشی پروفاب

خمیر بندکشی پروفاب

خمیر بندکشی پروفاب

خمیر بندکشی پروفاب آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه بندکشی و ترمیم کاشی و سرامیک است که در بسته بندی تیوپی و لوکس و با بالاترین کیفیت فرموله و تولید می شود . این محصول فوق العاده بر پایه رزین های آکریلیک استایرن چند مونومره، فیلرهای میکرونیزه و افزودنیهای خاص و پیگمنت های عالی ، فرموله و تولید می شود . خمیر بندکشی پروفاب با کمک پلیمرهای نانو اصلاح و تقویت می شود . نانو خمیر بندکشی پروفاب بهترین گزینه برای ترمیم و درزگیری بندهای قدیمی و پوسیده می باشد . این محصول به همراه دو کاردک ویژه ارائه می شود . جهت استفاده آسان و بهینه از نانو خمیر بندکشی پروفاب ، یک نازلی سوزنی مخصوص برای آن در نظر گرفته شده است تا بتوانیم راحت تر بندها را پر نموده و از پرت مواد درون تیوپ نانو خمیر بندکشی جلوگیری شود.

01

ترمیم بندهای کاشی و سرامیک بدون نیاز به تخریب به کمک خمیر بندکشی پروفاب :

02

یکی از معضلات بزرگ ، بخصوص در زندگی آپارتمان نشینی ، نشت آب از حمام یا سرویس بهداشتی به طبقات پایین و یا اتاقهای جانبی می باشد . اکثر مواقع این نشتی به دلیل ترکیدگی لوله های تاسیسات نیست و به اشتباه اقدام به تخریب کاشی ها و تراشیدن ایزوگام قدیمی و اجرای ایزوگام مجدد و کاشیکاری مجدد می شود که علاوه بر صرف هزینه بسیار بالا ، زمان زیادی را باید صرف این پروسه نمود. در اکثر موارد این نشتی از میان بندهای کاشی و سرامیک می باشد که در اثر شسته شدن ملات های بندکشی با آب و شوینده های اسیدی ایجاد می شود .در این شرایط به راحتی می توانید با بندکشی مجدد توسط نانو خمیر بندکشی پروفاب ، بندها را پر نموده و درزها را بصورت قطعی و صد در صد آب بندی نمائید. برای این کار کافیست توسط یک شی نوک تیز بندهای قدیمی و پوسیده را تراشیده و کاملا خالی نمائید . سپس توسط فشار آب یا فشار باد، بندها را کاملا تمیز نموده و محتویات داخل تیوپ نانو خمیر بندکشی پروفاب را اجرا نموده و کاردک کشی می کنیم . سپس توسط دستمال جاذب مخصوص سطح کاشی ها را پاک نمایید و پس از 12 الی 24 ساعت سطح شما قابل بهره برداری است . همچنین ماهیچه کشی ور درزگیری دیواره های حمام و سرویس بهداشتی و اطراف توالت فرنگی و ایرانی به واسطه وجود دو کاردک ویژه به همراه نانو خمیر بندکشی با فرمهای هندسی ویژه ، بسیار ساده و ایده آل است.

03

کاردک کشی به کمک کاردک های ویژه پروفاب :

04

رنگ بندی خمیر بندکشی پروفاب یکی از بزرگترین مزایای استفاده از نانو خمیر بندکشی پروفاب این است که در 27 رنگ زیبا تولید و به بازار عرضه می شود و این امکان را می دهد که علاوه بر آب بندی و درزگیری بندهای کاشی و سرامیک ، بتوانیم با انتخاب رنگ زیبا ، بر اساس رنگ و طرح کاشی و سرامیک و دکوراسیون داخلی ، زیبایی مضاعفی به فضا بخشید. نانو خمیر بندکشی پروفاب رنگی در 24 رنگ زیبای عمومی و 3 رنگ زیبای طلایی و نقره ای و مسی تینت و تولید می شوند . در جدول زیر رنگ بندی های عمومی نانو خمیر بندکشی پروفاب را مشاهده کنید .

05

1 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( سفید )

2 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( کرم )

3 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( بژ )

4 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( قهوه ای عسلی )

5 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( قهوه ای شکلاتی )

6 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( قهوه ای تیره )

7 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( زرد لیمویی )

8 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( زرد کهربایی )

9 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( نارنجی )

10 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( بنفش )

11 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( صورتی )

12 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( گلبهی )

13 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( قرمز )

14 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( قرمز آجری )

15 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( طوسی روشن )

16 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( طوسی )

17 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( طوسی تیره )

18 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( خاکستری )

19 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( مشکی )

20 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( آبی آسمانی )

21 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( آبی متوسط )

22 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( آبی سورمه ای )

23 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( سبز روشن )

24 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( سبز تیره )

25 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( طلایی )

26 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( نقره ای )

27 – نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب ( مسی )

 

 

 

اجرای بندکشی رنگی به کمک نانو خمیر بندکشی رنگی پروفاب

06

یکی از مهم ترین مزایای خمیر بندکشی پروفاب امکان اجرای بندکشی های رنگی و زیبا می باشد . با توجه به وجود کاشی و سرامیک با رنگ و طرح مختلف و اهمیت دکوراسیون داخلی ، بندکشی رنگی می تواند مکمل بسیار خوبی برای یک کاشیکاری زیبا و مدرن باشد . خمیر بندکشی رنگی پروفاب در 27 رنگ جذاب ، می تواند زیبایی و حال و هوای تازه ای به محیط زندگی ببخشد .

07

به طور مثال چنانچه مدنظر باشد برای کف پذیرایی از سرامیک مشکی استفاده شود ، استفاده از خمیر بندکشی طلایی یا نقره ای می تواند زیبایی بسیار زیادی ایجاد نماید و علاوه بر ایجاد زیبایی یک بندکشی دائمی و ماندگار ایجاد نماید . همچنین در صورت استفاده از سرامیک سفید برای پذیرایی ، می توان با توجه به دکوراسیون و مبلمان ، رنگ زیبایی از خمیربندکشی رنگی پروفاب انتخاب نمود و هامونی خوبی بین کف و فضا ایجاد نمود.

08

همچنین با توجه به رنگ شیر آلات و طرح و رنگ کاشی های مورد استفاده در سرویس بهداشتی و حمام ، می توان با انتخاب رنگ خاص برای بندکشی ، زیبایی خوبی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام ایجاد نمود

09

 

10

قیمت نانو خمیر بندکشی پروفاب: نانو خمیر بندکشی پروفاب سه تیپ رنگی سفید ، رنگی و رنگی خاص (طلایی ، نقره ای ، مسی ) و در سه نوع بسته بندی جعبه ای و استندی و پکی تولید می شود . تیپ رنگ و نوع بسته بندی در قیمت تاثیر گذار است . برای دریافت لیست قیمت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

بسته بندی خمیر بندکشی پروفاب: بسته بندی جعبه ای : در این بسته بندی فقط خمیر بندکشی سفید بسته بندی می شود و در هر کارتن 24 جعبه قرار می گیرد . لازم به ذکر است به همراه هر تیوپ 2 کاردک ویژه پروفاب نیز ارائه می شود.

11

بسته بندی استندی خمیر بندکشی پروفاب : در بسته بندی استندی پروفاب می توان انواع رنگ های سفید و رنگی را بسته بندی نمود و با توجه به بسته بندی شفاف ، رنگ داخل تیوپ به خوبی قابل مشاهده است . در هر کارتن 12 عدد نانو خمیر بندکشی استندی قرار می گیرد و در هر استند دو عدد کاردک ویژه پروفاب نیز وجود دارد.

12

بسته بندی پکی خمیر بندکشی پروفاب : در بسته بندی تیپ پکی خمیر بندکشی پروفاب نیز کلیه رنگ ها بسته بندی می شود و هر پک حاوی 6 تیوپ نانو خمیر بندکشی پروفاب و 6 جفت کاردک ویژه می باشد. در هر کارتن 4 عدد پک 4 عددی قرار می گیرد که 24 تیوپ می شود.

13


در ارتباط باشید